Политически партии и коалиции на политически партии |
1. Политическа партия "ГЕРБ" - Денка Станкова Николова
- Пламен Василев Траянов
- Дима Ангелова Пашкулева
- Борис Пеев Малинов
- Груйчо Димитров Батачев
- Иван Георгиев Трендафилов
- Ана Иванова Христова
- Илия Иванов Илиев
- Йорданка Иванова Петкова
- Нейчо Димитров Коланев
- Костадин Ангелов Ангелов
- Иван Атанасов Марков
- Гергана Трендафилова Бабачева
- Костадин Христов Кабов
- Диана Николова Павлова
- Костадин Петров Тинев
- Величко Петров Струменов
|
2. Политическа партия "ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ" - Екатерина Василева Цойкова
- Никола Тодоров Начков
- Мариана Ангелова Дименова
- Иванка Йорданова Никленова
|
3. Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ" - Иванка Ангелова Карамитева
- Веселин Атанасов Христев
- Асен Иванов Кънчев
- Илия Костадинов Илиев
- Галина Василева Траянова
- Пенка Ангелова Лазарова
- Веска Илиева Кръстева
- Кръстана Иванова Спасова
- Васка Василева Златанска
- Васил Георгиев Филипов
- Водица Панделиева Тюкенова
- Райна Иванова Илиева
- Георги Спасов Шопов
- Борис Николов Гьошев
|
4. Политическа партия "ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЦИОНАЛИСТИ "ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ" - Красимир Илиев Илиев
- Ангел Димитров Кръстанов
- Валери Ангелов Цветков
- Иванка Николова Узунова
- Никола Ангелов Смиленов
- Йорданка Костадинова Атанасова
- Георги Петров Николов
- Стоян Атанасов Ангелов
- Стефан Кръстев Вълков
|
5. Политическа партия "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ" - Петър Данаилов Бекриев
- Костадин Николов Мудев
- Магдалена Емилова Хаджиева
- Димитър Николов Тръндушев
- Златка Стоянова Ангелова
- Петко Василев Попов
- Иван Димитров Кайнаров
- Димитрия Петрова Чомпалова
- Ангелина Асенова Паунова
- Стоянка Гавраилова Янева
|
7. Политическа партия "БЪЛГАРСКА ИНДУСТРИАЛНО АГРАРНА ПАРТИЯ" - Николай Михайлов Кътев
- Боряна Василева Антонова
- Светослав Георгиев Маджаров
- Александър Грозданов Пенов
- Стефка Иванова Пенчева
- Спаска Ангелова Щерева
- Атанас Александров Маринов
- Илия Костадинов Илчовски
|
8. Политическа партия "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" - Христоско Костадинов Малиганов
- Таня Иванова Ставрева
- Живко Лилов Живков
- Димитър Атанасов Стоилов
- Стефан Пеев Стефанов
- Иванка Георгиева Стоименова
- Асен Йорданов Начков
- Петранка Ненчева Запрянова
- Спас Николов Керемидаров
- Атанас Димитров Кънев
|
9. Политическа партия "АТАКА" - Калина Николова Щърбева
- Ангел Щерев Пеев
- Йордан Петров Павлов
- Атанас Стоянов Караджов
- Сергей Христов Боянов
|
11. Политическа партия "ЛИБЕРАЛНА ИНИЦИАТИВА ЗА ДЕМОКРАТИЧНО ЕВРОПЕЙСКО РАЗВИТИЕ "ЛИДЕР" - Борис Ангелов Костадинчев
- Елена Асенова Асенова-Василева
- Владимир Петров Батаклиев
- Тодор Ангелов Кръстев
- Георги Асенов Атанасов
|
12. Политическа партия "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - Борис Петров Варадинов
|
13. Политическа партия "ДВИЖЕНИЕ "НАРОДЕН ЮМРУК" ЗА ЗАЩИТА НА ПЕНСИОНЕРИ, БЕЗРАБОТНИ И СОЦИАЛНО СЛАБИ ГРАЖДАНИ" - Илия Георгиев Калинов
- Анета Георгиева Рашайкова
- Георги Иванов Христов
- Георги Василев Дафов
- Мария Костадинова Чолакова
- Иванка Костадинова Барбова
- Нейчо Георгиев Пашкулев
- Никола Борисов Петлешков
- Василиса Петрова Казакова
- Христо Василев Лазаров
- Росица Ангелова Дафова
- Мария Тодорова Казакова
- Елена Василева Ванкова
- Тодор Димитров Тодоров
- Лазар Тодоров Кацаров
- Йосип Иванов Трънгаловски
|
15. Политическа партия "ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ" - Груйчо Славчев Славчев
- Васил Йорданов Тошков
- Георги Тодоров Пашкулев
- Никола Атанасов Донов
- Кръстьо Костадинов Петков
- Румен Георгиев Граматиков
- Димитър Георгиев Пелев
- Стоян Ангелов Начков
|
16. Политическа партия "ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ" - Мария Василева Найденова
- Фанета Филипова Вълева
- Костадин Димитров Стефанов
- Таня Георгиева Йоргова
- Ангелина Бонева Петкова
- Румяна Миткова Иванова
|
17. Политическа партия "ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ "ЕВРОРОМА" - Груйо Илиев Ангелов
- Асен Васков Величков
- Михаил Найденов Гунчев
|
18. Политическа партия "Политическа партия СОЛИДАРНОСТ" - Асен Найденов Гунчев
|
19. Политическа партия "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ" - Калчо Георгиев Калев
- Екатерина Павлова Дамянова-Шишкова
- Ламбри Петров Тодоров
- Дениела Иванова Хаджиева-Велиславова
- Димитър Ангелов Тонев
- Никола Лазаров Лазаров
- Спас Николов Симеонов
- Атанас Христов Китов
- Ангел Георгиев Спасов
- Ангел Ангелов Стоилов
- Райна Петрова Гюрганина
- Иванка Димитрова Калева
|
20. Политическа партия "ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ "РОМА" - Дончо Асенов Асенов
- Георги Тодоров Кръстев
- Кольо Салчев Илиев
- Запрян Василев Асенов
- Дончо Василев Ангелов
- Костадин Христев Хаджиев
- Иван Джонев Асенов
|
21. Политическа партия "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" - Соня Петрова Мишева
- Георги Грозданов Арнаудов
- Олег Цветков Копаранов
- Кръстьо Запрянов Цветков
- Аспарух Огнянов Ковачев
- Димитър Стойков Въчков
- Стоянка Атанасова Козарска
- Ярослав Илиев Стоянов
- Благойка Георгиева Родева-Гьошева
- Радослав Николов Георгиев
- Димитрана Соколова Вълкова
- Васил Йорданов Костадинов
|
22. Политическа партия "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ" - Абедин Ахмедов Гавазов
- Али Нуриев Алиев
- Кирил Константинов Димитров
- Петър Асенов Величков
- Рашко Тодоров Арсов
- Асен Атанасов Стефанов
|
25. Политическа партия "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА" - Георги Атанасов Канчев
- Елисавета Иванова Кацарска
- Васка Костадинова Банкова
- Мария Димитрова Млечкова
- Васил Ангелов Василев
- Екатерина Цанкова Димова
|
26. Политическа партия "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ" - Костадинка Димитрова Найденова
- Димитър Илиев Величков
- София Христова Пърчева
- Петър Стоянов Георгиев
- Владимир Иванов Гегусков
- Петър Костадинов Гьошев
- Радка Георгиева Дечева
- Василка Тодорова Петрова
- Анета Рангелова Ватева
|
29. Политическа партия "ЗЕЛЕНА БЪЛГАРИЯ" - Поля Василева Драгнева
- Милен Веселинов Здравков
- Иван Атанасов Павлов
- Атанас Петров Трендафилов
- Нели Георгиева Георгиева
|
Независими кандидати |
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ МЛАДЕН ДИМИТРОВ КИТОВ Младен Димитров Китов |
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ПЕТЯ ХАРАЛАМПИЕВА ГЕОРГИЕВА Петя Харалампиева Георгиева |