Политически партии и коалиции на политически партии |
1. Политическа партия "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ" - Сандо Стефанов Захариев
- Ангел Александров Борисов
- Ангел Василев Маринов
- Анна Руменова Алексиева
- Емил Александров Захариев
- Мария Николова Иванова
|
2. Политическа партия "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ" - Сашко Атанасов Николов
- Георги Димитров Георгиев
- Пенка Стаменова Кацарова
- Десислав Веселинов Янков
- Сашка Петрова Николова
- Марияна Георгиева Иванова
- Неделчо Атанасов Топалов
- Митко Северинов Карамфилов
- Костадин Борисов Костадинов
- Ангел Пламенов Райчев
- Марияна Евстатиева Кръстанова
- Мария Тодорова Цветкова
- Любка Иванова Янкова
|
3. Политическа партия "СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ" - Петко Маринов Петков
- Мирослав Димитров Игнатов
|
7. Предизборна коалиция "ЗС Александър Стамболийски - Зелена Партия": "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", "ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ" - Иван Методиев Генков
- Красимир Евтимов Методиев
- Райна Йорданова Босакова
- Георги Иванов Касев
- Александър Ненков Величков
- Стоянка Алионова Дончева
- Стефан Кръстанов Георгиев
|
8. Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ" - Емил Христов Найденов
- Иванка Младенова Младенова
- Павлинка Петрова Бонева
- Цветанка Стоянова Иванова
- Димитър Цветков Ботев
- Недялко Георгиев Недялков
- Елена Банкова Тошева
- Лукан Стоянов Луканов
- Спас Спасов Томов
- Георги Петров Георгиев
- Снежанка Велинова Петкова
|
9. Предизборна коалиция "Коалиция за Горна Малина": "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ", "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ" - Валентин Веселинов Георгиев
- Елен Александрова Митова-Иванова
- Димитър Николов Нарлийски
- Анелия Русева Генова
- Таня Цветанова Гергушка
- Цветан Иванов Георгиев
- Димитър Миланов Стоилов
- Иванка Стоянова Василева
- Минко Костадинов Цветанов
- Тодор Филипов Георгиев
- Георги Атанасов Георгиев
- Стефан Велинов Стоименов
- Атанас Николов Никифоров
|
10. Предизборна коалиция "БСД-АТАКА": "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ", "АТАКА" - Пламен Димитров Костов
- Богдан Ангелов Траянов
- Тошко Цветанов Петров
- Венета Гергинова Таскова
- Иван Славчев Величков
- Валентин Недков Велев
- Николай Димитров Иванов
- Димитър Петрунов Динев
- Силвия Николова Нарлийска-Кацарова
- Гена Стоянова Делчева
- Юлия Василева Димитрова
|
11. Предизборна коалиция "ГЕРБ-ЗНС": "ГЕРБ", "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" - Иван Николов Ников
- Асен Стефанов Михайлов
- Стефан Димитров Стефанов
- Йоана Стоилова Цветкова
- Иван Велинов Иванов
- Михаил Георгиев Захариев
- Светослав Серафимов Трифонов
- Петър Лозанов Владимиров
- Николай Атанасов Стоилов
- Димитър Стефанов Димитров
- Георги Иванов Кънчев
- Емил Борисов Стоименов
- Георги Николов Чолаков
|