Политически партии и коалиции на политически партии |
1. Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ" - Петър Илиев Дулев
- Стефан Илиев Николов
- Яна Илиева Илиева
- Лидия Иванова Георгиева
- Живко Здравков Кунов
- Момчил Линков Линов
- Георги Крачунов Трушков
- Христо Любенов Кондров
- Стефан Петков Кучев
- Цветана Парашкевова Врайкова
- Нелка Богомилова Андреева
- Юлия Колева Фичева
- Ангел Пасков Бонов
- Бистра Маринова Кралева
- Виолета Красимирова Динова
- Мирослав Георгиев Кирицов
- Ивайло Петров Господинов
|
2. Политическа партия "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ" - Емил Павлов Беев
- Димитър Илиев Савов
- Цветелина Славева Антонова
- Снежана Младенова Тодорова
- Теодор Милинов Николов
- Александър Петев Нейков
- Димитър Тодоров Костов
- Антонио Георгиев Маринов
- Десислава Михайлова Петрова
- Александър Димитров Митев
- Катя Алфонсиева Дракова
- Камен Венциславов Петков
- Веско Петров Мънев
- Карл Павлов Джантов
- Спаса Павлова Асенова
- Никола Александров Ватев
- Димитър Петров Ботинов
|
3. Политическа партия "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" - Веско Петков Манаилов
- Златко Михайлов Кунов
|
4. Политическа партия "ГЕРБ" - Бистра Ангелова Павловска
- Мая Ангелова Христофорова
- Дария Илиева Димитрова-Петкова
- Росица Михайлова Иванова
- Румен Иванов Георгиев
- Емил Неделчев Бонов
- Валерия Любенова Ганкова-Николова
- Павлин Калчев Калчев
- Росица Славчева Николова
- Виолета Христова Александрова
- Марио Блажев Дончев
- Стефка Лачева Георгиева
- Светослав Руменов Ангелов
- Росица Иванова Динова
- Росица Йосифова Мартинчева
- Сашка Йосифова Босилкова
- Георги Димитров Печев
|
5. Политическа партия "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ" - Красимир Борисов Кирилов
- Светослав Цветанов Ганчев
- Селяйдин Мехмедов Ибрамов
- Вайдин Алиев Мутиев
- Ярослав Тодоров Стоянов
|
6. Предизборна коалиция "Обединени демократи за Белене": "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", "СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ", "ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ" - Емил Петров Михайлов
- Цанко Маринов Цветков
- Борислав Цветанов Бонов
- Пламен Валентинов Гендов
- Иво Райчев Кондров
- Валя Маринова Вълкова
- Румяна Цветанова Богданова
- Румяна Златкова Джантова
- Евгений Любенов Гърков
- Ралица Александрова Вакинова
- Ани Йосифова Цветкова
- Павел Радославов Колев
- Лорета Стефанова Иванова
|
7. Политическа партия "АТАКА" - Георги Тодоров Господинов
- Богдан Янков Димитров
- Слави Франчешков Пътов
- Румяна Георгиева Маринова
- Кирил Ненков Дончев
- Милен Цветанов Илиев
- Иван Алфредов Арабаджиев
- Петър Богданов Петров
- Павел Кръстев Николов
- Ивелин Митанов Динков
- Ивелин Иванов Димитров
- Петър Тодоров Костов
|
8. Политическа партия "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ" - Илчо Йорданов Костов
- Симеон Савов Учанов
- Любен Лоринов Лоринков
- Бойко Йорданов Йорданов
- Али Асанов Мехмедов
- Цветелин Парашкевов Гулев
- Симеон Димитров Кръстев
- Мария Асенова Блажева
|
9. Политическа партия "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" - Петър Георгиев Добрев
- Калин Весков Петракиев
- Йосиф Николаев Бонов
- Цветалин Георгиев Цветанов
- Цветанка Василева Блажева
- Любомир Костов Любенов
- Огнян Георгиев Пашанков
- Юлия Петрова Господинова
- Михаил Йосифов Кърчев
|
Независими кандидати |
Инициативен комитет Катя Цветанова Симеонова Катя Цветанова Симеонова |
Инициативен комитет Иван Георгиев Динов Иван Георгиев Динов |
Инициативен комитет Милен Павлов Дулев Милен Павлов Дулев |
Инициативен комитет Румен Здравков Джантов Румен Здравков Джантов |
Инициативен комитет Петър Иванов Ангелов Петър Иванов Ангелов |
Инициативен комитет Петър Ангелов Добрев Петър Ангелов Добрев |