Политически партии и коалиции на политически партии |
1. Политическа партия "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" - Стою Атанасов Лапков
- Захарина Милушева Рошлева
- Петранка Илиева Чушкова
- Ваня Борисова Ликова
- Стоян Людмилов Енчев
|
2. Политическа партия "ГРАЖДАНСКИ СЪЮЗ ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ" - Евгений Георгиев Маринчешки
- Никола Николов Лапков
- Стаменка Димитрова Игнатова
- Юлия Маринова Пусалска
- Сашо Ангелов Динчийски
- Гено Димитров Маринчешки
- Петя Атанасова Йовчева
- Панайот Петров Аргилашки
- Иван Славов Гърев
- Атанас Генов Балкански
- Гено Стоянов Чобанов
- Станка Атанасова Трахнова
- Трифон Трифонов Нетов
- Иванка Запрянова Моллова
- Пенка Йорданова Караиванова
- Иван Величков Попадийски
- Стойчо Стоянов Кърджалийски
|
3. Политическа партия "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ" - Запрянка Георгиева Дараджанска
- Станьо Димитров Търкаланов
- Костадинка Кръстева Гълъбова
- Николай Методиев Марин
- Елена Ангелова Кръстева
|
4. Политическа партия "ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ "РОМА" - Илиян Ганчев Асенов
- Асен Митков Михайлов
|
5. Политическа партия "ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ "ЕВРОРОМА" - Васко Стоилов Димитров
- Асен Маринов Янков
- Сашко Запрянов Ангелов
- Йордан Асенов Чолаков
- Щерьо Атанасов Асенов
- Димитър Бисеров Гюрджиев
|
6. Политическа партия "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ" - Сашо Митков Емилов
|
7. СДС и ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД - коалиция: "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", "ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД" - Линка Стойкова Чуткина
- Георги Цветанов Маринчешки
- Виолета Запрянова Аргилашка
- Ненка Стоянова Шуманска
- Таня Кръстева Тодорова
- Димитър Илиев Чомашки
- Йонка Танчева Челебийска
- Стойчо Стоянов Шумански
- Вълко Лилов Вълков
- Борис Атанасов Къцов
- Илко Костадинов Караиванов
- Петко Спасов Аргилашки
- Красимир Костадинов Чурин
- Александър Кръстев Ангелов
|
8. Политическа партия "ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ" - Димитър Николов Гулев
- Христо Лазаров Габеров
|
9. Политическа партия "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ" - Стоян Николов Генчев
- Мария Димитрова Стоицова
- Велка Стоянова Арабаджийска
- Генка Йовкова Игнатова
- Цонка Георгиева Димова
- Христоско Боянов Кабашки
- Георги Марков Ганев
- Георги Кръстев Димов
|
10. ВМРО-БНД-ЗНС - коалиция: "ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ" , "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" - Добромир Николов Илиев
- Петко Николов Ликов
- Шурик Божуров Дуков
- Петко Николов Таблов
- Красимир Ангелов Меретев
- Лазар Петков Лазаров
- Райна Христова Апостолова
- Дора Александрова Аврамска
- Илия Георгиев Налбантов
- Запрян Василев Ташев
- Пепа Кръстева Лапкова
- Стоян Тодоров Казаков
|
11. Политическа партия "АТАКА" - Атанас Георгиев Дараджански
- Рангел Димитров Шумански
- Румяна Цончева Генева
- Мария Симеонова Чапкънова
- Стоян Димитров Павлов
- Веселин Димитров Попов
- Величко Запрянов Дараджански
|
12. Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ" - Цветана Кръстева Кръстева
- Тонка Димитрова Мирчева
- Елена Събова Попова
- Мария Петрова Димова
- Любка Кирилова Попгенска
- Лъчезар Маринов Пранджев
- Атанас Петров Челебийски
- Георги Георгиев Трендафилов
- Линка Илиева Чергарова
- Величко Ангелов Кансъзов
- Петър Аргилов Минчев
- Еню Стоилов Костов
- Иван Кръстев Генчев
- Гроздена Велчева Тютюнджиева
- Василка Георгиева Кирашка
- Динка Кръстева Коколашева
- Георги Любенов Руменов
|
13. Политическа партия "ГЕРБ" - Лазаринка Лазарова Йочкова
- Петя Томова Червенакова
- Вълка Иванова Илинчева
- Пламен Георгиев Адърски
- Марина Трифонова Милева
- Галина Паисиева Иванова
- Генка Стефанова Дребчева
- Даниела Рангелова Гъдева
- Вера Петкова Георгиева
- Боян Василев Йорданов
- Звезда Младенова Димова
- Иван Николов Зяпков
- Йордан Атанасов Атанасов
- Георги Иванов Каназъров
|
Независими кандидати |
ИК -ГЕОРГИ ТОДОРОВ КЪЦОВ Георги Тодоров Къцов |