Решение на общинската избирателна комисия
за избиране на общински съветници
община София
област София-Град
Общинската избирателна комисия на основание чл. 101, ал. 1 и чл. 102, ал. 4 от Закона за местните избори и въз основа на получените данни от ротоколите на СИК
РЕШИ:
- Общинската избирателна квота е 6102.75409836 гласове
- Избрани за общински съветници независими кандидати:
- Няма избрани независими кандидати
- Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на политически партии и коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:
№ в бюлетината |
Наименование на партията или коалицията |
брой мандати |
5 | "АТАКА" | 3 |
8 | "Алианс за София" ( ДСБ и СДС): "ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ", "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ" | 11 |
14 | НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ | 2 |
23 | БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ (БСП) | 12 |
32 | ПП ГЕРБ | 33 |
- Обявява за избрани за общински съветници кандидати на партиите и коалициите:
Имена на общинските съветници
- Данчо Димитров Хаджиев
- Тодор Стефанов Попов
- Борислав Тодоров Стоянов
- Мартин Михайлов Заимов
- Вили Младенов Лилков
- Владимир Янакиев Кисьов
- Петър Стефанов Москов
- Борислав Иванов Бориславов
- Димитър Петров Бъчваров
- Стефан Титков Иванов
- Христо Христов Ангеличин
- Иван Нейков Нейков
- Ивайло Христов Йонков
- Николай Димитров Желев
- Антония Стефанова Първанова
- Владимир Асенов Каролев
- Георги Стоянов Кадиев
- Лилия Маринова Долджева
- Росен Малинов Малинов
- Жельо Иванов Бойчев
- Георги Страхилов Свиленски
- Панайот Андреев Бончев
- Христофор Ефтимов Христов
- Таня Найденова Митова
- Калоян Драгомиров Паргов
- Петър Атанасов Курумбашев
- Генчо Йорданов Пастърмов
- Гергана Сашова Алексова
- Йорданка Асенова Фандъкова
- Поля Николова Станчева
- Людмил Леонид Йорданов
- Лилянда Тодорова Еленкова
- Екатерина Евлогиева Йорданова
- Андрей Мирчев Иванов
- Радослав Тошев Тошев
- Лорита Георгиева Радева
- Илия Янков Илиев
- Стоян Цветанов Маджаров
- Ирина Иванова Йорданова-Колева
- Орлин Вилхелм Иванов
- Иво Атанасов Тонев
- Атанас Асенов Черешаров
- Елен Стойчев Герджиков
- Татяна Николова Георгиева
- Константин Тодоров Тилев
- Данаил Димитров Кирилов
- Малина Едрева Лазарова
- Петър Иванов Гюзелев
- Искра Иванова Ангелова-Костова
- Орлин Иванов Алексиев
- Ангел Чавдаров Джамбазки
- Мита Дончева Георгиева
- Роберт Янакиев Янакиев
- Илиана Найденова Иванова
- Валя Николчова Чилова
- Гълъбин Пепов Боевски
- Иван Илиев Илиев
- Иво Симеонов Маринов
- Анета Матева Георгиева
- Стойко Николов Дуков
- Живко Динев Дервенов