протоколи СИК

Извлечение от протокол
на секционна избирателна комисия

в избирателна секция
№ 23 - 25 - 00 - 010

за избиране на общински съветници

1 2 3
Община Костенец
Област София-Област
1. Брой на избирателите според част І и част ІІ на избирателния списък при представянето в СИК 766
2. Брой на избирателите дописани под черта в части І и ІІ на избирателния списък в изборния ден 0
3. Брой на гласувалите избиратели според подписите в избирателните списъци - част І и част ІІ (включващ и подписите под черта), както и тези от допълнителния списък 301
4. Брой на декларациите по чл. 79а, ал. 3 от ЗМИ 0
5. Брой на намерените в избирателната кутия бюлетини за общински съветници без пликове 0
6. Брой на гласувалите избиратели според намерените в избирателната кутия пликове 301
7. Брой на пликовете, в които не е намерена бюлетина за общински съветници 0
8. Брой на гласувалите избиратели според намерените в избирателните пликове бюлетини за общински съветници
(Действителни и недействителни)
301
9. Брой на недействителните бюлетини (гласове) 6
10. Брой на действителните бюлетини (гласове) 295

11. Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи

Партия, коалиция или независим кандидат Получени гласове
1.
Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
58
2.
Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ" (БСДП)
1
3.
Политическа партия "БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН СЪЮЗ "РАДИКАЛИ"
0
4.
Политическа партия "ГЕРБ"
46
5.
Политическа партия "ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"
1
6.
Политическа партия "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
9
7.
Политическа партия "АТАКА"
2
8.
Политическа партия "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
16
9.
Политическа партия "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"
15
10.
Политическа партия "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ"
3
11.
Предизборна коалиция "За Костенец" (ПП"ССД", ПП"ДСБ", ПП"Новото време")
13
12.
Политическа партия "ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
0
13.
Политическа партия "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
5
14.
Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
9
15.
Политическа партия "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
8
16.
Политическа партия "ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
14
17.
Политическа партия "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
9
18.
Предизборна коалиция"Единен национален фронт" (ПП"Нова зора", ПП "Национално движение за спасение на отечеството"(НДСО)
0
19.
Политическа партия "ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
7
20.Лозан Галионов Лозанов
Инициативен комитет Лозан Галионов Лозанов
0
21.Светослав Сандов Ласков
Инициативен комитет Светослав Сандов Ласков
18
22.Ангел Стефанов Данин
Инициативен комитет Ангел Стефанов Данин
14
23.Евгени Тодоров Тотев
Инициативен комитет Евгени Тодоров Тотев
35
24.Трайко Георгиев Ангелов
Инициативен комитет Трайко Георгиев Ангелов
12