протоколи СИК

Извлечение от протокол
на секционна избирателна комисия

в избирателна секция
№ 16 - 01 - 00 - 026

за избиране на кмет на община

1 2 3
Община Асеновград
Област Пловдив
1. Брой на избирателите според част І и част ІІ на избирателния списък при представянето в СИК 702
2. Брой на избирателите подписани под черта в части І и ІІ на избирателния списък в изборния ден 0
3. Брой на гласувалите избиратели според подписите в избирателните списъци - част І и част ІІ (включващ и подписите под черта), както и тези от допълнителния списък 419
4. Брой на декларациите по чл. 79а, ал. 3 от ЗМИ 0
5. Брой на намерените в избирателната кутия бюлетини за кмет на община без пликове 0
6. Брой на гласувалите избиратели според намерените в избирателната кутия пликове 419
7. Брой на пликовете, в които не е намерена бюлетина за кмет на община 0
8. Брой на гласувалите избиратели според намерените в избирателните пликове бюлетини за кмет на община
(Действителни и недействителни)
419
9. Брой на недействителните бюлетини (гласове) 8
10. Брой на действителните бюлетини (гласове) 411

11. Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи

Кандидат Партия, коалиция или независим Получени гласове
4.Александър Благоев ПижевПолитическа партия "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"7
7.Антон Ангелов ПъжевПолитическа коалиция "Демократи за Асеновград - ДСБ и ДП"10
14.Диана Руменова ДимитроваПолитическа партия "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"1
17.Емануил Крумов ИвановПолитическа партия "АТАКА"53
18.Мюмюн Исмаил АлиджикПолитическа партия "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"12
20.Христо Грудев Грудевполитическа коалиция "ГЕРБ - ВМРО - Българско национално движение"134
21.Иван Георгиев ГюлевПолитическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ" (БСДП)12
22.Димитър Лазаров НенкинПолитическа партия "БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ"0
23.Любомир Томов НаковПолитическа коалиция "Заедно за община Асеновград - НДСВ и ДСИ"37
32.Манол Трифонов ГеновПолитическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"69
33.Кирил Трендафилов ПетковПолитическа партия "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"72
34.Иван Михайлов АндоновПолитическа партия "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"3
37.Красимир Благоев ОрмановПолитическа коалиция "Граждани за европейско развитие и просперитет ГЕРП- партия "Новите лидери" и партия "Политически клуб "Екогласност""1