1 | 2 | 3 |
---|---|---|
Община | София | |
Област | София-Град | |
1. | Брой на избирателите според част І и част ІІ на избирателния списък при представянето в СИК | 750 |
2. | Брой на избирателите дописани под черта в части І и ІІ на избирателния списък в изборния ден | 0 |
3. | Брой на гласувалите избиратели според подписите в избирателните списъци - част І и част ІІ (включващ и подписите под черта), както и тези от допълнителния списък | 277 |
4. | Брой на декларациите по чл. 79а, ал. 3 от ЗМИ | 0 |
5. | Брой на намерените в избирателната кутия бюлетини за кмет на район без пликове | 0 |
6. | Брой на гласувалите избиратели според намерените в избирателната кутия пликове | 277 |
7. | Брой на пликовете, в които не е намерена бюлетина за кмет на район | 2 |
8. | Брой на гласувалите избиратели според намерените в избирателните пликове бюлетини за кмет на район (Действителни и недействителни) |
275 |
9. | Брой на недействителните бюлетини (гласове) | 18 |
10. | Брой на действителните бюлетини (гласове) | 257 |
№ | Кандидат | Партия, коалиция или независим | Получени гласове |
---|---|---|---|
1. | Тодор Петров Стефанов | Политическа партия "ЗЕЛЕНА БЪЛГАРИЯ" | 13 |
2. | Илия Милчев Велев | ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ - СЪЮЗ РАДИКАЛИ | 1 |
5. | Пламен Алексиев Алексиев | "АТАКА" | 16 |
7. | Румен Иванов Игнатов | партия БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ | 1 |
8. | Людмил Крумов Андреев | "Алианс за София" ( ДСБ и СДС) | 31 |
9. | Стефан Борисов Гълъбов | "Българско Движение Национален Идеал за Единство"(БДНИЕ) | 2 |
11. | Митко Енчев Антонов | Българска Национално - Радикална партия | 1 |
17. | Емилия Георгиева Христова | ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА | 2 |
23. | Пламен Александров Петков | БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ (БСП) | 42 |
25. | Спас Владимиров Спасов | БЪЛГАРСКА КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 4 |
27. | Цветолюб Димитров Станев | Християн-Социален Съюз | 0 |
29. | Стефан Димитров Константинов | ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 0 |
32. | Евтим Димитров Евтимов | ПП ГЕРБ | 134 |
36. | Димитър Любенов Бедников | ДПС "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ" | 1 |
37. | Нарцис Иванов Попов | Коалиция "СОЦИАЛЕН ПРОТЕСТ" | 4 |
41. | Мария Георгиева Харбова | СЪЮЗ БГ-ПП"ДВИЖЕНИЕ"ГЕРГЬОВДЕН",ПП"НОВОТО ВРЕМЕ",ПП"ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" | 2 |
45. | Боян Атанасов Аврамов | Политическа партия "Камара на експертите" | 0 |
48. | Мария Веселинова Мусорлиева | ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ | 1 |
49. | Николай Петров Николов | ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ | 2 |